15 Temmuz 2019
  • İstanbul23°C
  • Ankara21°C

SILA'YI ARAYARAK DESTEK OLAN AİLE BAKANI'NA HADSİZ TEPKİ !

Ahmet Kural tarafından uygulanan şiddete maruz kalan Sıla'yı arayan Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a o isimden tepki geldi.

SILA'YI ARAYARAK DESTEK OLAN AİLE BAKANI'NA HADSİZ TEPKİ !

07 Kasım 2018 Çarşamba 01:19

Sıla olayıyla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelirken son olarak Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Sıla'yı arayarak destek oldu.

Şarkıcı Sıla oyuncu Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan, Sıla'ya destek geldi. Bakan Selçuk, Sıla'yı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Bakan Selçuk, Sıla'ya şiddete karşı sessiz kalmadığı için teşekkür etti. Toplumun her kesiminin şiddetle mücadelede kararlı olduğunu ve bakanlık olarak şarkıcının yanında olduklarını ifade etti. 

AİLE OLMADIKLARI İÇİN DAYAK BAKANI İLGİLENDİRMEMELİYMİŞ!

Akit yazarı Yavuz Bahadıroğlu, Sıla'yı arayan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a 'tepki gösterdi. Bahadıroğlu Selçuk'un Sıla'ya öncelikle "Kocanız mı dövdü" diye sorması gerektiğini söyleyerek, "Çünkü Aile Bakanı’nın sorması gereken sorunun 'aile' ile ilişkili olması lâzım" dedi. Bahadıroğlu Aile Bakanı'nın nasıl bir telefon görüşmesi yapması gerektiğini yazarken şu ifadeleri kullandı: "Ben olsam öncelikle; 'Kocanız mı dövdü' diye sorardım. Çünkü Aile Bakanı’nın sorması gereken sorunun 'aile' ile ilişkili olması lâzım… 'Kocam değil, erkek arkadaşım dövdü' dediği anda da, 'Ne haliniz varsa görün!' deyiverir, telefonu yüzüne kapatırdım! Tüm saldırılara rağmen, Türkiye’nin en güçlü kurumu hâlâ ailedir. Aile Bakanlığı, aile yapısını tarumar etmek isteyenlere destek için değil, yapıyı korumak için kurulmuştur." 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
banner300x250