21 Eylül 2018
  • İstanbul25°C
  • Ankara17°C

ERHAN ÇELİK ... BÖYLE CESARET GÖRÜLMEDİ, EVLİYKEN ALDATILDIĞINI İTİRAF ETTİ!

Gülben Ergen ile evli olduğu dönemde aldatıldığını söyleyen Erhan Çelik, aldatıldığı kamuoyuna açıklayacak kadar cesaretli bir erkek olmasıyla da şaşırttı.

Erhan Çelik ... BÖYLE CESARET GÖRÜLMEDİ, EVLİYKEN ALDATILDIĞINI İTİRAF ETTİ!

09 Ekim 2017 Pazartesi 20:17

Evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşadoğı konuşulan Gülben Ergen'in, evli olduğu dönemde Erhan Çelik’i aldattığı iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gülben Ergen, Erhan Çelik için uzaklaştırma kararı alırken, Erhan Çelik'in ise 50 kuruşluk tazminat davası açacağı söyleniyor.

YASEMİN DUĞLES’İ ŞAHİT OLARAK GÖSTERECEK

Zinanın suç sayılmaması nedeniyle bu konuda bir çalışma ve araştırmaya girmeyen Erhan Çelik, bu durumda Gülben Ergen’e “50 kuruşluk” tazminat davası açmaya karar vermiş.

Erhan Çelik’in bu davada şahit olarak ise adı Gülben Ergen ile birlikte anılan Tolga Duğles’in eşi Yasemin Duğles’i şahit olarak göstereceği iddia ediliyor.

NE OLMUŞTU?

 Erhan Çelik eski eşi Gülben Ergen ve çocuklarıyla birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabında yayınlayarak altına uzun bir yazı yazmış ve bu paylaşımında Gülben Ergen'in arabasının bıçaklanması ve Tolga Duğles'le ilgili çeşitli iddialarda bulunmuştu.

“Birlikte olduğumuz süre içerisinde kendi evladımdan ayırmadığım hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak adına karar aldırmış. Neymiş? Çocuklarına zarar verebilirmişim! Allah neden ıslah etmiyor bunu bilmiyorum ama mutlaka bir nedeni vardır. İki buçuk yılı evli 5 yıl oturduğum sitede hala pek çok görüştüğüm komşum ve dostum var. Geçenlerde yine yakın bir dostumu görmek için gittiğim sitede aracının sileceğine bir kartpostal bıraktım. Doğum günümde bana verdiği, üzerinde evlatlarımızın, benim ve kendisinin adının yazılı olduğu… Hani gazetelerde manşet yapıldı ya, o haberdeki kartpostalın aynısı. Ancak biliyorsunuz; o kartpostalda evliyken gayrı ahlaki ilişki yaşadığı, kendisi de evli olan Tolga Duğles ve kızının adı yazılıydı. Meğer aynı günlerde aynı kart postalı evli sevgilisine de onun ve kızının adını yazarak vermiş. Bu kartpostalı aracının sileceğine bırakmamdan hareketle şimdi çocuklarının can güvenliği yok diye mahkemeye başvurmuş. Üstüne üstlük bunu yaşadığı gayrı ahlaki ilişkiyi sansürleyerek bir kez bile haber yapmayan yazı yazdığı grubu haber yaptırmış. Meğer evine de saldırılmış, kırılmış, dökülmüş. Sözde ev ve aracına yapılan saldırı kamera kayıtlarıyla mevcutmuş ve bunu yapanı biliyormuş. Doğrudur, hem evde hem de sitenin her noktasında kameralar var. Bunu bağlı bulunduğu gruba haber yaptıran ama ne evine ne de arabasına saldırı görüntülerini ortaya çıkarmayan, yayınlatmayan kişi bu ülkenin görebileceği en büyük iftiracıdır. İş yargıda deyip insanları aptal yerine koyamazsınız. Madem hem ev hem de aracınıza saldırı görüntüleri var; laf kalabalığı, anneyim, çocuklarım demez bunu yapanı ifşa edersiniz. Ama amaç başka. Kafa bulandırma, hedef saptırma. Evliyken, evli biriyle ilişki yaşayıp bunun delilleri ile ortaya çıkması üzerine algıyı önce yıllardır husumeti olan kadınlara, ardından arabasında ne zaman yapıldığı belli olmayan çiziklerden yola çıkarak “arabam bıçaklandı” gibi abartılı durumlara getiriyor. Ev ve aracına saldırı kamera görüntülerini vakit kaybetmeden yayınlamayan müfteridir, iftiracıdır ve artık bildiğiniz gibidir. Vesselam…”

Bu paylaşımını silen Erhan Çelik, bunun nedenini şu sözlerle açıkladı.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.